O nás

Evaluační kancelář je součástí divize Euservis.cz společnosti HOPE GROUP, která je dynamickou expertní organizací působící na českém trhu již od roku 1997. Tým partnerů a konzultantů postupně vybudoval know-how v ucelené sestavě oblastí – od evaluací projektů, regionálních analýz, ekonomických a tržních analýz, zpracování projektů strategického a projektového poradenství, projektů Smart administration, vypracování vzdělávacích plánů, nastavení metodických materiálů pro programové období až po hodnocení intervencí financovaných z Evropských strukturálních a investičních fondů, kterým se společnost věnuje od samého vstupu ČR do EU. Tematický záběr aktivit společnosti zahrnuje tyto oblasti:

  • Trh práce a zaměstnanost
  • Sociální integrace
  • Vzdělávání a lidský kapitál
  • Výzkum, vývoj a inovace
  • Veřejná správa
  • Regionální politika a územní rozvoj

V současné době se společnost vypracovala mezi špičky ve svém oboru v České republice, podílela se na vyhodnocení dopadů operačních programů z období 2007-2013 a významnou měrou se také podílela na nastavení programového období 2014-2020.

Jako jedna z nejúspěšnějších společností na trhu v ČR jsme společně s partnery zpracovali řadu evaluací pro řídící orgány operačních programů SF EU, pomáhali jsme připravovat nejen metodické prostředí, ale především jsme zpracovateli téměř poloviny všech ex-ante hodnocení budoucích programů v rámci cíle Investice pro růst a zaměstnanost (a všech ex-ante evaluací pro programy financované z ESF). Realizujeme nezávislé evaluace individuálních  projektů a jsme zpracovateli klíčové ex-ante evaluace Dohody o partnerství pro programové období 2014-2020 mezi Českou republikou a Evropskou komisí, přičemž Dohoda určuje zaměření intervencí z Evropských strukturálních a investičních fondů na dalších 7 let. Pro mezinárodní projekty a vstup do konsorcií máme připraven bi- a trilinguální tým profesionálů ve výše uvedených oborech. V případě zájmu o naše služby či spolupráci nás neváhejte kontaktovat.

Nahoru